Garážová vrata
Vchodové dveře
Okna, rolety, roletky, žaluzie

Garážová vrata


Garážová vrata mají mnoho funkcí a splňují také estetický účel při výstavbě rodinného domu, firmy či průmyslového objektu. Kombinací správných a vyhovujících funkčních vlastností Vám garážová vrata poskytnou ten správný pocit jistoty a účelnosti. Garážová vrata jsou pro každý objekt specifická. K rodinnému domu se vybírají vrata podle celkového designu stavby a dbá se na prostorové rozměry. Velké průmyslové objekty vsazují vrata spíš podle funkčnosti a podle konkrétní potřeby té které firmy.

Všechna garážová vrata jsou zabezpečená proti vloupání a zamezují únikům tepla , pokud je objekt řádně zateplený a garážová vrata přizpůsobena k tomuto účelu. Při výběru typu garážových vrat je důležité brát na zřetel mnoho faktorů. Je nutné zvážit povrchovou úpravu, protože vnější působení počasí a také mechanické používání garážových vrat se odrazí na kvalitě povrchové úpravy.
Čím kvalitnější povrchová úprava, tím jednodušší péče o vrata. Nabídka garážových vrat na trhu je rozmanitá a mezi oblíbenou povrchovou úpravu patří ocelová garážová vrata s designem dřeva. Je to příjemná kombinace dřevěného vzhledu a pevnosti železa.

Nabízíme sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, výklopná garážová vrata, křídlová garážová vrata.

Pro podrobnější informace o vybraném typu vchodových dveří, nebo dveřních výplní si vyberte z nabídky:

Sekční garážová vrata Rolovací garážová vrata

Výklopná garážová vrata Křídlová garážová vrata


Potřebujete garážová vrata?

VOLEJTE  602 169 733  nebo  602 651 798


úvodní stránka


© HT produkt s.r.o.
Telefon: 602 169 733 nebo 602 651 798 E-mail: info@htprodukt.cz Web: www.htprodukt.cz
Působíme zejména v oblastech: Horšovský Týn, okres Domažlice, Plzeňský kraj